Spotkanie ze znanymi zawodnikami sportów zimowych w Łagowie

11 maja 2017 roku 24 uczniów klas IV – VI z naszej szkoły wybrało się na spotkanie ze znanymi sportowcami do Łagowa. Wśród zaproszonych gości był między innymi Józef Łuszczek – dwukrotny Mistrz Świata w biegach narciarskich na dystansie 15 km, Józef Jarząbek – trener skoczków narciarskich TS Wisła Zakopane oraz młodzi skoczkowie Łukasz Rutkowski, Kacper Jarząbek i Łukasz Łukaszczyk.

W trakcie spotkania zaprezentowano przybyłych zawodników, ich osiągnięcia, zakres i rodzaj ćwiczeń kondycyjnych wraz z pokazem. W pokazie ćwiczeń wzięli również udział uczniowie z zaproszonych szkół.

Na zakończenie uczniowie otrzymali  autografy zaproszonych sportowców i mogli wykonać sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.