Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w kalendarzu. W tych dniach nasze babcie i dziadkowie są szczególnie obdarzani dowodami naszej miłości. Dnia 22 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji świąt naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Przybyłych na tą uroczystość gości, bardzo serdecznie przywitała pani Dyrektor Aneta Stępień – Bochenek, a następnie zaprosiła do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas „0” – III pod kierunkiem: pani Grażyny Góral, pani Marii Kotwy i pani Karoliny Lewandowskie.

Po części artystycznej Pani Dyrektor złożyła wszystkim babciom i dziadziusiom najlepsze życzenia.  Natomiast wnukowie wręczyli własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki, a także zaprosili na słodki poczęstunek, który został przygotowany przez rodziców.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, pełna wzruszeń i uścisków.

Naszym Kochanym Babciom i Dziadziusiom dziękujemy za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.