Bal Karnawałowy 2018

Tegoroczne ferie zimowe uczniowie naszej szkoły rozpoczęli 10.02.2018 r. zabawą karnawałową.

W scenerii kolorowych dekoracji i migających świateł  w taneczny nastrój wprowadziła wszystkich rytmiczna muzyka zespołu „Sukces”. Uczestnicy balu zachwycali barwnymi strojami i pomysłowymi przebraniami. Na sali tanecznej można było spotkać: Księżniczki, Motyla a nawet Diabełka! Dedykacje muzyczne od uczniów dla nauczycieli i rodziców stały się impulsem dla dorosłych do wspólnych zabaw i tańców z dziećmi. Niewątpliwie dużo uśmiechu w tegoroczną zabawę karnawałową wniosły pomysłowe konkursy przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach: w tańcu na gazecie, z balonami, zabawie z krzesełkami, w jedzeniu jabłek zawieszonych na sznurkach. Nie lada wyzwaniem okazał się konkurs „ręka, noga”, gdzie należało wykazać się nie tylko pomysłowością i refleksem, ale również  dużą sprawnością fizyczną. Na tych, którzy pokonali rywali, czekały drobne upominki. Rodzice zadbali  o smaczne poczęstunki, by nikomu nie zabrakło siły i  energii do tańca i zabawy, za co składamy serdeczne podziękowania.

To co dobre, jednak szybko się kończy i nasz bal karnawałowy również! Na szczęście wiele wspaniałych, radosnych chwil udało się uwiecznić na fotografiach…

S.Gałat