• Tel: 41 353 51 70
  • spszumsko@spszumsko.edu.pl
  • Szumsko 42b, 26-035 Raków
Wizyta Biskupa

Dnia 1 marca 2024 r. miało miejsce niecodzienne wydarzenie – w ramach wizyty kanonicznej naszą szkołę odwiedził Ksiądz Biskup Krzysztof Nitkiewicz - Ordynariusz Diecezji Sandomierskiej w asyście ks. Wiesława Stęchłego – Proboszcza Parafii Szumsko i kanclerza - Grzegorza Staszczaka.

W imieniu całej społeczności szkolnej zacnych gości powitała Pani Dyrektor Aneta Stępień - Bochenek oraz uczniowie klasy III – Amelia Krakowiak i Wiktor Chodakowski.

Ksiądz Biskup po oficjalnym powitaniu skierował do zebranych pasterskie słowo i wszystkich pobłogosławił. Na koniec wizyty udał się na spotkanie z nauczycielami.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć Księdza Biskupa w murach naszej szkoły. Życzymy Jego Ekscelencji wielu łask Bożych zarówno w pracy duszpasterskiej, jak i w życiu osobistym.

Karolina Lewandowska
w Szumsku